Příjmení Codinas

Chcete-li vědět více o příjmení Codinas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codinas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codinas.

Příjmení Codinas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codinas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codinas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codinas

Zobrazit mapu příjmení Codinas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codinasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codinas, abychom získali přesné informace o všech Codinas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codinas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codinas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codinas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codinas na světě

 1. Španělsko Španělsko (65)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Mexiko Mexiko (7)
 4. Francie Francie (2)
 5. Filipíny Filipíny (2)
 6. Andorra Andorra (1)
 7. Argentina Argentina (1)
 8. Norsko Norsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codinas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codinas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codinas častějším příjmením a ve kterých zemích je Codinas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codinas, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codinas.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codinas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codinas, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codinas prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codinas, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codinas nebo některé z příjmení podobných Codinas vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codinas jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codinas s společným kořenem.

 1. Codines
 2. Codins
 3. Cadenas
 4. Catinas
 5. Codinach
 6. Codinachs
 7. Cadanes
 8. Cadenaso
 9. Cadens
 10. Catanas
 11. Coddens
 12. Codding
 13. Cudinach
 14. Cadengo
 15. Cadmus
 16. Catenis
 17. Catinca
 18. Catnes
 19. Chitnis
 20. Choudens
 21. Codington
 22. Cottens
 23. Cotting
 24. Cudnik
 25. Cadenasso
 26. Cating
 27. Cudemos
 28. Coudenc
 29. Codnich
 30. Caddens
 31. Cadding
 32. Cuttings
 33. Chodnik
 34. Cadenazzi
 35. Catanach
 36. Catanco
 37. Catanese
 38. Chodnicki
 39. Cidoncha
 40. Coddington