Příjmení Abdirov

Chcete-li vědět více o příjmení Abdirov, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdirov je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdirov.

Příjmení Abdirov ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdirov, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdirov určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdirov

Zobrazit mapu příjmení Abdirov

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdirovů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdirov, abychom získali přesné informace o všech Abdirov, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdirov, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdirov. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdirov naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdirov na světě

 1. Kazachstán Kazachstán (2747)
 2. Uzbekistán Uzbekistán (1126)
 3. Rusko Rusko (68)
 4. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (4)
 5. Anglie Anglie (2)
 6. Gruzie Gruzie (2)
 7. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdirov na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdirov. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdirov častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdirov neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdirov začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdirov. To je způsobeno tím, že příjmení Abdirov často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdirov prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdirov, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdirov nebo některé z příjmení podobných Abdirov vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdirov jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdirov s společným kořenem.

 1. Abadir
 2. Abdorf
 3. Abdur
 4. Abdraimov
 5. Abderson
 6. Abdraev
 7. Abedrop
 8. Abdoral
 9. Abidar
 10. Abdraimova
 11. Abderzak
 12. Abbadir
 13. Abduraimov
 14. Abdraeva
 15. Abd rabo
 16. Abderhim
 17. Abadier
 18. Abedravo
 19. Abidri
 20. Abader
 21. Abdirahman
 22. Abietar
 23. Apetrei
 24. Apetri
 25. Apter
 26. Abderahim
 27. Abderraouf
 28. Abderezak
 29. Abderazak
 30. Abthorpe
 31. Avtar
 32. Abdrazakov
 33. Abduraimova
 34. Abdurasulov
 35. Abu tir
 36. Abdyrazakov
 37. Abdrasulov
 38. Abdirashid
 39. Abdraman
 40. Abdramanov