Příjmení Abader

Chcete-li vědět více o příjmení Abader, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abader je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abader.

Příjmení Abader ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abader, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abader určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abader

Zobrazit mapu příjmení Abader

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaderů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abader, abychom získali přesné informace o všech Abader, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abader, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abader. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abader naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abader na světě

 1. Egypt Egypt (549)
 2. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (501)
 3. Etiopie Etiopie (49)
 4. Irák Irák (21)
 5. Spojené státy Spojené státy (18)
 6. Kanada Kanada (16)
 7. Belgie Belgie (13)
 8. Austrálie Austrálie (10)
 9. Anglie Anglie (8)
 10. Nigérie Nigérie (7)
 11. Thajsko Thajsko (5)
 12. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 13. Německo Německo (2)
 14. Švédsko Švédsko (2)
 15. Francie Francie (1)
 16. Wales Wales (1)
 17. Řecko Řecko (1)
 18. Indie Indie (1)
 19. Kuvajt Kuvajt (1)
 20. Maroko Maroko (1)
 21. Malajsie Malajsie (1)
 22. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 23. Jižní Súdán Jižní Súdán (1)
 24. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abader na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abader. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abader častějším příjmením a ve kterých zemích je Abader neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abader, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abader.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abader mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abader, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abader prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abader, jak můžeme zjistit.

 1. Abadir
 2. Abadier
 3. Abdur
 4. Abidar
 5. Abbadir
 6. Abdorf
 7. Apter
 8. Avatar
 9. Abidri
 10. Abietar
 11. Avetar
 12. Abderzak
 13. Avtar
 14. Abderson
 15. Abu tir
 16. Abdraev
 17. Abu taher
 18. Abdirov
 19. Abedrop
 20. Abderhim
 21. Abatorab
 22. Apetor
 23. Aboudrar
 24. Abdoral
 25. Apetrei
 26. Apetri
 27. Apthorp
 28. Aubeterre
 29. Aufderhar
 30. Abderahim
 31. Abderezak
 32. Abderazak
 33. Abthorpe
 34. Abdraeva
 35. Abu tair
 36. Abd rabo
 37. Abdraman
 38. Apoderada
 39. Apoderado
 40. Apitara