Příjmení Abader

Chcete-li vědět více o příjmení Abader, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abader je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abader.

Příjmení Abader ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abader, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abader určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abader

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaderů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abader, abychom získali přesné informace o všech Abader, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abader, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abader. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abader naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abader na světě

 1. Egypt (549)
 2. Jihoafrická republika (501)
 3. Etiopie (49)
 4. Irák (21)
 5. Spojené státy (18)
 6. Kanada (16)
 7. Belgie (13)
 8. Austrálie (10)
 9. Anglie (8)
 10. Nigérie (7)
 11. Thajsko (5)
 12. Švédsko (2)
 13. Spojené arabské emiráty (2)
 14. Německo (2)
 15. Kuvajt (1)
 16. Maroko (1)
 17. Malajsie (1)
 18. Nizozemsko (1)
 19. Jižní Súdán (1)
 20. Jemen (1)
 21. Francie (1)
 22. Wales (1)
 23. Řecko (1)
 24. Indie (1)
 25. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abader na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abader. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abader častějším příjmením a ve kterých zemích je Abader neobvyklé nebo neexistující příjmení.