Příjmení Abadir

Chcete-li vědět více o příjmení Abadir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadir.

Příjmení Abadir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadir, abychom získali přesné informace o všech Abadir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadir na světě

 1. Etiopie (9048)
 2. Egypt (8009)
 3. Somálsko (490)
 4. Spojené státy (320)
 5. Kanada (69)
 6. Kuvajt (56)
 7. Anglie (43)
 8. Izrael (33)
 9. Francie (26)
 10. Rakousko (15)
 11. Austrálie (13)
 12. Německo (10)
 13. Džibutsko (9)
 14. Keňa (9)
 15. Spojené arabské emiráty (6)
 16. Brazílie (6)
 17. Švédsko (5)
 18. Saúdská Arábie (4)
 19. Belgie (2)
 20. Švýcarsko (1)
 21. Indie (1)
 22. Libanon (1)
 23. Monako (1)
 24. Malajsie (1)
 25. Nizozemsko (1)
 26. Omán (1)
 27. Filipíny (1)
 28. Jihoafrická republika (1)
 29. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadir častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadir neobvyklé nebo neexistující příjmení.