Příjmení Abbruzzi

Chcete-li vědět více o příjmení Abbruzzi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbruzzi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbruzzi.

Příjmení Abbruzzi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbruzzi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbruzzi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbruzzi

Zobrazit mapu příjmení Abbruzzi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbruzziů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbruzzi, abychom získali přesné informace o všech Abbruzzi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbruzzi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbruzzi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbruzzi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbruzzi na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (184)
 2. Itálie Itálie (103)
 3. Argentina Argentina (17)
 4. Francie Francie (2)
 5. Brazílie Brazílie (1)
 6. Německo Německo (1)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbruzzi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbruzzi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbruzzi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbruzzi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbruzzi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbruzzi. To je způsobeno tím, že příjmení Abbruzzi často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbruzzi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbruzzi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbruzzi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbruzzi, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abruzzi
 2. Abbruzzo
 3. Abruzzo
 4. Abrazzi
 5. Abbruzzese
 6. Abruza
 7. Abruzzino
 8. Aburuza
 9. Apruzzo
 10. Abruzky
 11. Abrusci
 12. Abarchi
 13. Abarguez
 14. Abarquez
 15. Abarza
 16. Abarzuza
 17. Aborruza
 18. Abruzzese
 19. Aburruza
 20. Abarzua
 21. Aberski
 22. Abbarchi
 23. Abarqi
 24. Abarca
 25. Abarcas
 26. Abargues
 27. Abarkach
 28. Abarkan
 29. Abarkane
 30. Abarquero
 31. Abarques
 32. Abbruscato
 33. Abercorn
 34. Aberegg
 35. Aberg
 36. Abergel
 37. Aberkan
 38. Aberkane
 39. Abers
 40. Abersold