Příjmení Abbruzzese

Chcete-li vědět více o příjmení Abbruzzese, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbruzzese je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbruzzese.

Příjmení Abbruzzese ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbruzzese, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbruzzese určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbruzzese

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbruzzeseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbruzzese, abychom získali přesné informace o všech Abbruzzese, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbruzzese, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbruzzese. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbruzzese naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbruzzese na světě

 1. Itálie (3545)
 2. Spojené státy (1186)
 3. Argentina (404)
 4. Kanada (201)
 5. Francie (185)
 6. Německo (55)
 7. Austrálie (41)
 8. Dominikánská republika (31)
 9. Brazílie (29)
 10. Švýcarsko (26)
 11. Wales (26)
 12. Chile (23)
 13. Venezuela (22)
 14. Lucembursko (21)
 15. Anglie (16)
 16. Španělsko (8)
 17. Belgie (6)
 18. Rakousko (1)
 19. Čína (1)
 20. Dánsko (1)
 21. Ekvádor (1)
 22. Skotsko (1)
 23. Mexiko (1)
 24. Nizozemsko (1)
 25. Nový Zéland (1)
 26. Peru (1)
 27. Thajsko (1)
 28. Uruguay (1)
 29. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbruzzese na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbruzzese. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbruzzese častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbruzzese neobvyklé nebo neexistující příjmení.