Příjmení Abarcas

Chcete-li vědět více o příjmení Abarcas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abarcas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abarcas.

Příjmení Abarcas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abarcas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abarcas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abarcas

Zobrazit mapu příjmení Abarcas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abarcasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abarcas, abychom získali přesné informace o všech Abarcas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abarcas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abarcas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abarcas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abarcas na světě

 1. Filipíny Filipíny (63)
 2. Španělsko Španělsko (31)
 3. Venezuela Venezuela (20)
 4. Spojené státy Spojené státy (11)
 5. Chile Chile (9)
 6. Mexiko Mexiko (7)
 7. Kolumbie Kolumbie (1)
 8. Nikaragua Nikaragua (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abarcas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abarcas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abarcas častějším příjmením a ve kterých zemích je Abarcas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abarcas začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abarcas nebo některé z příjmení podobných Abarcas vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abarcas jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abarcas s společným kořenem.

 1. Abarca
 2. Abarcan
 3. Abarchi
 4. Abarkan
 5. Abarza
 6. Abras
 7. Avarca
 8. Abarka
 9. Abargues
 10. Abarkach
 11. Abarkane
 12. Abarques
 13. Aberkan
 14. Abers
 15. Abreus
 16. Abrica
 17. Abris
 18. Aivaras
 19. Abarzua
 20. Abaragh
 21. Aparcana
 22. Aparis
 23. Aberash
 24. Abu ras
 25. Aberchan
 26. Aparco
 27. Abrous
 28. Abbarchi
 29. Abarqi
 30. Abarguez
 31. Abarquez
 32. Abarzuza
 33. Abercorn
 34. Aberegg
 35. Aberg
 36. Abergel
 37. Aberkane
 38. Aberson
 39. Abrajan
 40. Abrecht