Příjmení Abalon

Chcete-li vědět více o příjmení Abalon, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalon je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalon.

Příjmení Abalon ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalon, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalon určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalon

Zobrazit mapu příjmení Abalon

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abalonů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalon, abychom získali přesné informace o všech Abalon, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalon, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalon. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalon naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalon na světě

 1. Filipíny Filipíny (976)
 2. Spojené státy Spojené státy (19)
 3. Keňa Keňa (4)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (3)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 6. Rusko Rusko (2)
 7. Argentina Argentina (1)
 8. Austrálie Austrálie (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Čína Čína (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalon na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalon. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalon častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalon neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abalon začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abalon nebo některé z příjmení podobných Abalon vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abalon jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abalon s společným kořenem.

 1. Abelon
 2. Abilon
 3. Avalon
 4. Abelan
 5. Abelin
 6. Abellon
 7. Abeln
 8. Abelyn
 9. Abillon
 10. Ablan
 11. Ablin
 12. Avallon
 13. Avalone
 14. Abalain
 15. Avalin
 16. Abelen
 17. Abalem
 18. Abeline
 19. Abeling
 20. Abelino
 21. Abellan
 22. Abelman
 23. Ablain
 24. Ablanc
 25. Abland
 26. Ablang
 27. Abling
 28. Ablondi
 29. Abolina
 30. Abolins
 31. Aplin
 32. Apollon
 33. Applen
 34. Applin
 35. Appolon
 36. Aubelin
 37. Aublin
 38. Avallone
 39. Avelin
 40. Avellon