Příjmení Abalem

Chcete-li vědět více o příjmení Abalem, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalem je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalem.

Příjmení Abalem ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalem, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalem určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalem

Zobrazit mapu příjmení Abalem

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abalemů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalem, abychom získali přesné informace o všech Abalem, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalem, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalem. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalem naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalem na světě

 1. Brazílie Brazílie (149)
 2. Burkina Faso Burkina Faso (26)
 3. Keňa Keňa (2)
 4. Spojené státy Spojené státy (2)
 5. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 6. Ghana Ghana (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalem na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalem. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalem častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalem neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abalem. To je způsobeno tím, že příjmení Abalem často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abalem, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abalem.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abalem mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abalem, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abalem prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abalem, jak můžeme zjistit.

 1. Abalon
 2. Abelen
 3. Abalém
 4. Abelan
 5. Abelin
 6. Abellam
 7. Abeln
 8. Abelon
 9. Abelyn
 10. Abilon
 11. Ablan
 12. Ableman
 13. Ablin
 14. Applen
 15. Avalon
 16. Abalain
 17. Avalin
 18. Abelma
 19. Apalmo
 20. Abelenda
 21. Abeline
 22. Abeling
 23. Abelino
 24. Abellan
 25. Abellon
 26. Abelman
 27. Abillon
 28. Ablain
 29. Ablaing
 30. Ablanc
 31. Abland
 32. Ablaneda
 33. Ablanedo
 34. Ablang
 35. Abling
 36. Abolina
 37. Abolins
 38. Aplin
 39. Appleman
 40. Applin