Příjmení Aat

Chcete-li vědět více o příjmení Aat, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aat je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aat.

Příjmení Aat ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aat, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aat určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aat

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aatů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aat, abychom získali přesné informace o všech Aat, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aat, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aat. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aat naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aat na světě

 1. Indonésie (563)
 2. Saúdská Arábie (557)
 3. Irák (157)
 4. Maroko (136)
 5. Malajsie (47)
 6. Pákistán (5)
 7. Thajsko (5)
 8. Egypt (4)
 9. Indie (3)
 10. Nigérie (3)
 11. Filipíny (3)
 12. Spojené státy (3)
 13. Sýrie (2)
 14. Jemen (2)
 15. Afghánistán (1)
 16. Írán (1)
 17. Singapur (1)
 18. Uganda (1)
 19. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aat na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aat. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aat častějším příjmením a ve kterých zemích je Aat neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Příjmení Aat