Příjmení Aati

Chcete-li vědět více o příjmení Aati, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aati je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aati.

Příjmení Aati ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aati, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aati určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aati

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aatiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aati, abychom získali přesné informace o všech Aati, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aati, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aati. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aati naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aati na světě

 1. Irák (13991)
 2. Saúdská Arábie (398)
 3. Maroko (239)
 4. Jemen (216)
 5. Indie (49)
 6. Tunisko (19)
 7. Nigérie (8)
 8. Nový Zéland (8)
 9. Nizozemsko (5)
 10. Spojené arabské emiráty (4)
 11. Egypt (4)
 12. Súdán (4)
 13. Kanada (3)
 14. Alžírsko (3)
 15. Pákistán (3)
 16. Indonésie (2)
 17. Izrael (2)
 18. Spojené státy (2)
 19. Afghánistán (1)
 20. Austrálie (1)
 21. Belgie (1)
 22. Španělsko (1)
 23. Finsko (1)
 24. Francie (1)
 25. Jordánsko (1)
 26. Kiribati (1)
 27. Libye (1)
 28. Mauretánie (1)
 29. Uganda (1)
 30. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aati na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aati. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aati častějším příjmením a ve kterých zemích je Aati neobvyklé nebo neexistující příjmení.