Příjmení água

Chcete-li vědět více o příjmení água, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení água je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením água.

Příjmení água ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě água, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením água určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení água

Zobrazit mapu příjmení água

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet águaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení água, abychom získali přesné informace o všech água, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení água, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením água. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li água naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce água na světě

 1. Portugalsko Portugalsko (160)
 2. Brazílie Brazílie (34)
 3. Spojené státy Spojené státy (5)
 4. Mosambik Mosambik (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet água na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením água. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je água častějším příjmením a ve kterých zemích je água neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení água, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných água.

 1. Agua
 2. Aigua
 3. Acqua
 4. Acua
 5. Aga
 6. Agea
 7. Agha
 8. Agu
 9. Ague
 10. Agui
 11. Aicua
 12. Aigue
 13. Akoua
 14. Aqua
 15. Asua
 16. Auga
 17. Augue
 18. Azua
 19. Aikua
 20. Achua
 21. Aiguo
 22. Akua
 23. Agga
 24. ács
 25. Ascua
 26. Ausua
 27. Azgui
 28. áz
 29. Aguua
 30. Aguia
 31. Aage
 32. Aca
 33. Acea
 34. Acha
 35. Achu
 36. Aciu
 37. Acquah
 38. Acu
 39. Aeja
 40. Aeza