Příjmení Aase

Chcete-li vědět více o příjmení Aase, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aase je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aase.

Příjmení Aase ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aase, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aase určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aase

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aaseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aase, abychom získali přesné informace o všech Aase, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aase, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aase. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aase naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aase na světě

 1. Norsko (2655)
 2. Spojené státy (739)
 3. Írán (104)
 4. Nigérie (94)
 5. Švédsko (45)
 6. Kanada (20)
 7. Dánsko (13)
 8. Pákistán (13)
 9. Indie (8)
 10. Kostarika (4)
 11. Anglie (4)
 12. Švýcarsko (2)
 13. Spojené arabské emiráty (1)
 14. Bulharsko (1)
 15. Brazílie (1)
 16. Demokratická republika Kongo (1)
 17. Chile (1)
 18. Kolumbie (1)
 19. Estonsko (1)
 20. Španělsko (1)
 21. Francie (1)
 22. Řecko (1)
 23. Irsko (1)
 24. Makedonie (1)
 25. Jihoafrická republika (1)
 26. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aase na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aase. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aase častějším příjmením a ve kterých zemích je Aase neobvyklé nebo neexistující příjmení.