Příjmení áz

Chcete-li vědět více o příjmení áz, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení áz je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením áz.

Příjmení áz ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě áz, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením áz určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení áz

Zobrazit mapu příjmení áz

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ázů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení áz, abychom získali přesné informace o všech áz, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení áz, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením áz. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li áz naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce áz na světě

 1. Maďarsko Maďarsko (921)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet áz na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením áz. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je áz častějším příjmením a ve kterých zemích je áz neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení áz začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení áz, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných áz.

Ne všechna příjmení podobná příjmení áz mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná áz, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení áz prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná áz, jak můžeme zjistit.

 1. Aaz
 2. Aiz
 3. Auz
 4. Az
 5. ács
 6. Aoz
 7. Azz
 8. Asz
 9. Aas
 10. Aca
 11. Ace
 12. Ach
 13. Ack
 14. Aco
 15. Acs
 16. Acu
 17. Acy
 18. Aek
 19. Aeza
 20. Aga
 21. Age
 22. Agi
 23. Ago
 24. Agu
 25. Agy
 26. Ais
 27. Aix
 28. Aiza
 29. Aja
 30. Ajo
 31. Ak
 32. Aka
 33. Ake
 34. Aki
 35. Ako
 36. Aoiz
 37. Aos
 38. As
 39. Asa
 40. Ash