Příjmení Longhini

Chcete-li vědět více o příjmení Longhini, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Longhini je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Longhini.

Příjmení Longhini ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Longhini, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Longhini určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Longhini

Zobrazit mapu příjmení Longhini

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Longhiniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Longhini, abychom získali přesné informace o všech Longhini, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Longhini, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Longhini. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Longhini naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Longhini na světě

 1. Itálie Itálie (1253)
 2. Brazílie Brazílie (1141)
 3. Spojené státy Spojené státy (243)
 4. Argentina Argentina (161)
 5. Francie Francie (143)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (11)
 7. Španělsko Španělsko (9)
 8. Kanada Kanada (6)
 9. Anglie Anglie (3)
 10. Belgie Belgie (2)
 11. Německo Německo (2)
 12. Rakousko Rakousko (1)
 13. Lucembursko Lucembursko (1)
 14. Malajsie Malajsie (1)
 15. Polsko Polsko (1)
 16. Singapur Singapur (1)
 17. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Longhini na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Longhini. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Longhini častějším příjmením a ve kterých zemích je Longhini neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Longhini začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Longhini. To je způsobeno tím, že příjmení Longhini často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Longhini, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Longhini.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Longhini mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Longhini, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Longhini nebo některé z příjmení podobných Longhini vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Longhini jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Longhini s společným kořenem.

 1. Lunghini
 2. Longhin
 3. Lonchin
 4. Longhena
 5. Longin
 6. Longino
 7. Longoni
 8. Longsine
 9. Longina
 10. Lanchini
 11. Longwani
 12. Longanini
 13. Lanching
 14. Langhans
 15. Langin
 16. Langoni
 17. Lenzini
 18. Leoncini
 19. Loncin
 20. Longan
 21. Longano
 22. Longen
 23. Longhenry
 24. Longinos
 25. Longinov
 26. Longman
 27. Longmire
 28. Longson
 29. Lunchina
 30. Lungani
 31. Lengani
 32. Lingani
 33. Longone
 34. Lanzini
 35. Lancini
 36. Longno
 37. Lanaghan
 38. Lanciani
 39. Lancina
 40. Langan