Příjmení Comey

Chcete-li vědět více o příjmení Comey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comey.

Příjmení Comey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comey

Zobrazit mapu příjmení Comey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comeyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comey, abychom získali přesné informace o všech Comey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comey na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (447)
 2. Irsko Irsko (120)
 3. Kanada Kanada (44)
 4. Wales Wales (36)
 5. Anglie Anglie (35)
 6. Severní Irsko Severní Irsko (27)
 7. Austrálie Austrálie (19)
 8. Švédsko Švédsko (8)
 9. Malajsie Malajsie (7)
 10. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (2)
 11. Guatemala Guatemala (2)
 12. Angola Angola (1)
 13. Brazílie Brazílie (1)
 14. Francie Francie (1)
 15. Indonésie Indonésie (1)
 16. Mauricius Mauricius (1)
 17. Nigérie Nigérie (1)
 18. Tádžikistán Tádžikistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comey častějším příjmením a ve kterých zemích je Comey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Comey začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Comey. To je způsobeno tím, že příjmení Comey často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Comey, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Comey.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comey mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comey, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comey prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comey, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Comey nebo některé z příjmení podobných Comey vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comey jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comey s společným kořenem.

 1. Camey
 2. Come
 3. Coney
 4. Coomey
 5. Comoy
 6. Came
 7. Cameo
 8. Camy
 9. Caney
 10. Ciomei
 11. Coen
 12. Cohem
 13. Cohen
 14. Cohney
 15. Com
 16. Coma
 17. Comai
 18. Comeau
 19. Comi
 20. Comia
 21. Commo
 22. Como
 23. Cone
 24. Conea
 25. Conmy
 26. Conney
 27. Conny
 28. Conwy
 29. Cony
 30. Cooney
 31. Cowen
 32. Coyney
 33. Conwey
 34. Camuy
 35. Conei
 36. Chome
 37. Comm
 38. Choney
 39. Comoe
 40. Coume