Příjmení Comai

Chcete-li vědět více o příjmení Comai, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comai je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comai.

Příjmení Comai ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comai, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comai určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comai

Zobrazit mapu příjmení Comai

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comaiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comai, abychom získali přesné informace o všech Comai, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comai, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comai. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comai naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comai na světě

 1. Itálie Itálie (607)
 2. Spojené státy Spojené státy (154)
 3. Argentina Argentina (43)
 4. Španělsko Španělsko (9)
 5. Kanada Kanada (7)
 6. Francie Francie (7)
 7. Rakousko Rakousko (2)
 8. Austrálie Austrálie (1)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Gruzie Gruzie (1)
 14. Řecko Řecko (1)
 15. Paraguay Paraguay (1)
 16. Rusko Rusko (1)
 17. Švédsko Švédsko (1)
 18. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comai na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comai. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comai častějším příjmením a ve kterých zemích je Comai neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comai prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comai, jak můžeme zjistit.

 1. Coma
 2. Comi
 3. Cama
 4. Camhi
 5. Cami
 6. Choma
 7. Cima
 8. Ciomei
 9. Coan
 10. Coham
 11. Cohan
 12. Com
 13. Come
 14. Comeau
 15. Comey
 16. Comia
 17. Commo
 18. Como
 19. Cona
 20. Coni
 21. Cowan
 22. Coyan
 23. Cumi
 24. Camau
 25. Conei
 26. Comm
 27. Csoma
 28. Comoe
 29. Cimi
 30. Cammi
 31. Comoy
 32. Cimaa
 33. Cyma
 34. Cimah
 35. Cohani
 36. Caan
 37. Cahan
 38. Caian
 39. Caimi
 40. Cain