Příjmení Comel

Chcete-li vědět více o příjmení Comel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comel.

Příjmení Comel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comel

Zobrazit mapu příjmení Comel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comel, abychom získali přesné informace o všech Comel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comel na světě

 1. Brazílie Brazílie (221)
 2. Itálie Itálie (166)
 3. Filipíny Filipíny (135)
 4. Indonésie Indonésie (23)
 5. Francie Francie (14)
 6. Belgie Belgie (12)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (11)
 8. Malajsie Malajsie (9)
 9. Mexiko Mexiko (8)
 10. Spojené státy Spojené státy (7)
 11. Indie Indie (6)
 12. Německo Německo (3)
 13. Argentina Argentina (1)
 14. Rakousko Rakousko (1)
 15. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 16. Anglie Anglie (1)
 17. Gibraltar Gibraltar (1)
 18. Hongkong Hongkong (1)
 19. Polsko Polsko (1)
 20. Rusko Rusko (1)
 21. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comel častějším příjmením a ve kterých zemích je Comel neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Comel. To je způsobeno tím, že příjmení Comel často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Comel nebo některé z příjmení podobných Comel vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comel jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comel s společným kořenem.

 1. Camel
 2. Chomel
 3. Conel
 4. Comehl
 5. Coumel
 6. Caimel
 7. Camal
 8. Camela
 9. Cameli
 10. Camell
 11. Camelo
 12. Camiel
 13. Camil
 14. Cammel
 15. Camuel
 16. Canel
 17. Caumel
 18. Caymel
 19. Cemeli
 20. Chimel
 21. Chmela
 22. Chmiel
 23. Chmil
 24. Cimal
 25. Cmiel
 26. Comella
 27. Comelle
 28. Comelli
 29. Comello
 30. Comley
 31. Comly
 32. Comoli
 33. Conal
 34. Conell
 35. Conely
 36. Conil
 37. Connel
 38. Cumela
 39. Cunel
 40. Cmol