Příjmení Comanici

Chcete-li vědět více o příjmení Comanici, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comanici je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comanici.

Příjmení Comanici ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comanici, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comanici určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comanici

Zobrazit mapu příjmení Comanici

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comaniciů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comanici, abychom získali přesné informace o všech Comanici, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comanici, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comanici. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comanici naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comanici na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (714)
 2. Moldavsko Moldavsko (159)
 3. Spojené státy Spojené státy (44)
 4. Irsko Irsko (14)
 5. Španělsko Španělsko (10)
 6. Rakousko Rakousko (9)
 7. Austrálie Austrálie (4)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Itálie Itálie (2)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Německo Německo (1)
 13. Dánsko Dánsko (1)
 14. Podněstří Podněstří (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comanici na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comanici. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comanici častějším příjmením a ve kterých zemích je Comanici neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Comanici začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Comanici. To je způsobeno tím, že příjmení Comanici často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comanici mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comanici, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Comanici nebo některé z příjmení podobných Comanici vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comanici jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comanici s společným kořenem.

 1. Comaneci
 2. Comanac
 3. Camanis
 4. Canonici
 5. Chomanski
 6. Comanche
 7. Comanescu
 8. Comanges
 9. Comans
 10. Conanec
 11. Camango
 12. Camanza
 13. Camanzo
 14. Camenisch
 15. Caminesi
 16. Canancia
 17. Canins
 18. Canonica
 19. Canonico
 20. Chominski
 21. Coemans
 22. Coening
 23. Comenge
 24. Comenges
 25. Comincioli
 26. Comines
 27. Cominez
 28. Cominges
 29. Comings
 30. Cominos
 31. Comins
 32. Cominsky
 33. Commins
 34. Comyns
 35. Conangla
 36. Coninck
 37. Conincx
 38. Coning
 39. Conink
 40. Coninx