Příjmení Comins

Chcete-li vědět více o příjmení Comins, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comins je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comins.

Příjmení Comins ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comins, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comins určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comins

Zobrazit mapu příjmení Comins

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cominsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comins, abychom získali přesné informace o všech Comins, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comins, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comins. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comins naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comins na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (697)
 2. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (550)
 3. Anglie Anglie (238)
 4. Španělsko Španělsko (162)
 5. Nový Zéland Nový Zéland (104)
 6. Austrálie Austrálie (32)
 7. Francie Francie (9)
 8. Wales Wales (8)
 9. Skotsko Skotsko (7)
 10. Izrael Izrael (7)
 11. Brazílie Brazílie (3)
 12. Dánsko Dánsko (1)
 13. Ekvádor Ekvádor (1)
 14. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 15. Řecko Řecko (1)
 16. Lotyšsko Lotyšsko (1)
 17. Mauricius Mauricius (1)
 18. Filipíny Filipíny (1)
 19. Rusko Rusko (1)
 20. Vanuatu Vanuatu (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comins na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comins. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comins častějším příjmením a ve kterých zemích je Comins neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comins prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comins, jak můžeme zjistit.

 1. Camins
 2. Comans
 3. Comines
 4. Comings
 5. Cominos
 6. Commins
 7. Comyns
 8. Cumins
 9. Camons
 10. Canins
 11. Chemins
 12. Coemans
 13. Cominez
 14. Cominges
 15. Cominsky
 16. Commines
 17. Commings
 18. Commons
 19. Conens
 20. Coning
 21. Conink
 22. Coninx
 23. Coomans
 24. Coymans
 25. Cumens
 26. Cuming
 27. Cumings
 28. Cummins
 29. Comninos
 30. Caminos
 31. Conings
 32. Caminas
 33. Comunas
 34. Coumans
 35. Camings
 36. Caimons
 37. Camanis
 38. Caminesi
 39. Camingo
 40. Camoens