Příjmení Colvert

Chcete-li vědět více o příjmení Colvert, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colvert je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colvert.

Příjmení Colvert ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colvert, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colvert určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colvert

Zobrazit mapu příjmení Colvert

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colvertů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colvert, abychom získali přesné informace o všech Colvert, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colvert, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colvert. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colvert naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colvert na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (768)
 2. Anglie Anglie (22)
 3. Irsko Irsko (17)
 4. Haiti Haiti (8)
 5. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 6. Kanada Kanada (3)
 7. Mexiko Mexiko (2)
 8. Austrálie Austrálie (1)
 9. Bangladéš Bangladéš (1)
 10. Bahrajn Bahrajn (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Skotsko Skotsko (1)
 13. Jamajka Jamajka (1)
 14. Malta Malta (1)
 15. Peru Peru (1)
 16. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colvert na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colvert. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colvert častějším příjmením a ve kterých zemích je Colvert neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colvert začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colvert, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colvert.

 1. Calvert
 2. Colbert
 3. Colver
 4. Culvert
 5. Colvero
 6. Calbert
 7. Calvaert
 8. Calver
 9. Calvera
 10. Calvero
 11. Calvery
 12. Colberg
 13. Colfer
 14. Collver
 15. Colpaert
 16. Colvard
 17. Culbert
 18. Culver
 19. Colobert
 20. Calveri
 21. Colvara
 22. Calverd
 23. Calavera
 24. Calbero
 25. Calvar
 26. Calvari
 27. Calvary
 28. Calveira
 29. Calveiro
 30. Calveras
 31. Calveres
 32. Calverey
 33. Calviere
 34. Celaver
 35. Chilavert
 36. Chilbert
 37. Chilvers
 38. Cilberti
 39. Claver
 40. Clavera