Příjmení Calabre

Chcete-li vědět více o příjmení Calabre, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calabre je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calabre.

Příjmení Calabre ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calabre, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calabre určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calabre

Zobrazit mapu příjmení Calabre

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calabreů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calabre, abychom získali přesné informace o všech Calabre, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calabre, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calabre. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calabre naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calabre na světě

 1. Francie Francie (232)
 2. Brazílie Brazílie (42)
 3. Španělsko Španělsko (5)
 4. Filipíny Filipíny (2)
 5. Argentina Argentina (1)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)
 9. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calabre na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calabre. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calabre častějším příjmením a ve kterých zemích je Calabre neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Calabre začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Calabre mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Calabre, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Calabre nebo některé z příjmení podobných Calabre vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Calabre jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Calabre s společným kořenem.

 1. Calabres
 2. Calabro
 3. Callabre
 4. Calabera
 5. Calabor
 6. Calabresa
 7. Calabrese
 8. Calabresi
 9. Calabria
 10. Calabrus
 11. Calofre
 12. Celebre
 13. Calabrò
 14. Calabretta
 15. Calafiore
 16. Calavera
 17. Calbarro
 18. Calbero
 19. Calbert
 20. Calvaert
 21. Calvar
 22. Calvari
 23. Calvarro
 24. Calvary
 25. Calver
 26. Calvera
 27. Calveres
 28. Calverey
 29. Calvero
 30. Calvert
 31. Calvery
 32. Calviere
 33. Claber
 34. Claborn
 35. Claburn
 36. Colbry
 37. Culebra
 38. Culebro
 39. Culubret
 40. Calavaro