Příjmení Coltellini

Chcete-li vědět více o příjmení Coltellini, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltellini je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltellini.

Příjmení Coltellini ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltellini, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltellini určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltellini

Zobrazit mapu příjmení Coltellini

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltelliniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltellini, abychom získali přesné informace o všech Coltellini, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltellini, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltellini. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltellini naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltellini na světě

 1. Itálie Itálie (100)
 2. Argentina Argentina (16)
 3. Spojené státy Spojené státy (7)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Polsko Polsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltellini na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltellini. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltellini častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltellini neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coltellini. To je způsobeno tím, že příjmení Coltellini často podstupuje mutace.

 1. Coltelli
 2. Coltell
 3. Coltella
 4. Caldelli
 5. Coldwell
 6. Caldelari
 7. Caldela
 8. Caldelas
 9. Caldwell
 10. Cialdella
 11. Cladellas
 12. Clotel
 13. Couldwell
 14. Claudelina
 15. Colotla
 16. Caldewell
 17. Caldwall
 18. Cauldwell
 19. Celadilla
 20. Clotilde
 21. Calodolce
 22. Cleotilde
 23. Claudel
 24. Clodoaldo
 25. Col de la chapelle