Příjmení Coltella

Chcete-li vědět více o příjmení Coltella, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltella je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltella.

Příjmení Coltella ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltella, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltella určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltella

Zobrazit mapu příjmení Coltella

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltellaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltella, abychom získali přesné informace o všech Coltella, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltella, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltella. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltella naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltella na světě

 1. Itálie Itálie (505)
 2. Argentina Argentina (23)
 3. Anglie Anglie (4)
 4. Brazílie Brazílie (3)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 6. Dánsko Dánsko (2)
 7. Francie Francie (2)
 8. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 9. Španělsko Španělsko (1)
 10. Irsko Irsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltella na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltella. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltella častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltella neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coltella. To je způsobeno tím, že příjmení Coltella často podstupuje mutace.

 1. Coltell
 2. Coltelli
 3. Caldela
 4. Cialdella
 5. Coldwell
 6. Coltellini
 7. Caldelli
 8. Colotla
 9. Caldelas
 10. Caldwell
 11. Celadilla
 12. Cladellas
 13. Clotel
 14. Couldwell
 15. Caldewell
 16. Caldwall
 17. Cauldwell
 18. Clotilde
 19. Caldelari
 20. Claudel
 21. Claudelina
 22. Clodoaldo
 23. Calodolce
 24. Cleotilde
 25. Col de la chapelle