Příjmení Colonnelli

Chcete-li vědět více o příjmení Colonnelli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colonnelli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colonnelli.

Příjmení Colonnelli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colonnelli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colonnelli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colonnelli

Zobrazit mapu příjmení Colonnelli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonnelliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colonnelli, abychom získali přesné informace o všech Colonnelli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colonnelli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colonnelli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colonnelli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colonnelli na světě

 1. Itálie Itálie (873)
 2. Spojené státy Spojené státy (53)
 3. Brazílie Brazílie (12)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 5. Anglie Anglie (8)
 6. Argentina Argentina (7)
 7. Austrálie Austrálie (4)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Egypt Egypt (1)
 10. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colonnelli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colonnelli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colonnelli častějším příjmením a ve kterých zemích je Colonnelli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colonnelli začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colonnelli. To je způsobeno tím, že příjmení Colonnelli často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colonnelli, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colonnelli.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colonnelli nebo některé z příjmení podobných Colonnelli vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colonnelli jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colonnelli s společným kořenem.

 1. Colonnello
 2. Colonello
 3. Clennell
 4. Clonmell
 5. Colonel
 6. Colomillo
 7. Calmell
 8. Colmel
 9. Calmeil
 10. Cholmeley
 11. Clanwilliam
 12. Calmelet
 13. Ceylanli
 14. Calmels
 15. Calimlim
 16. Cholmley
 17. Colon alvarez
 18. Chalamila
 19. Collmalivern