Příjmení Colonello

Chcete-li vědět více o příjmení Colonello, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colonello je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colonello.

Příjmení Colonello ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colonello, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colonello určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colonello

Zobrazit mapu příjmení Colonello

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonelloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colonello, abychom získali přesné informace o všech Colonello, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colonello, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colonello. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colonello naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colonello na světě

 1. Itálie Itálie (265)
 2. Spojené státy Spojené státy (122)
 3. Kanada Kanada (34)
 4. Brazílie Brazílie (31)
 5. Argentina Argentina (10)
 6. Francie Francie (5)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 8. Lucembursko Lucembursko (2)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 11. Rusko Rusko (1)
 12. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colonello na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colonello. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colonello častějším příjmením a ve kterých zemích je Colonello neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colonello mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colonello, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colonello prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colonello, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colonello nebo některé z příjmení podobných Colonello vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colonello jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colonello s společným kořenem.

 1. Colonnello
 2. Colomillo
 3. Colonel
 4. Colonnelli
 5. Clonmell
 6. Calmell
 7. Clennell
 8. Colmel
 9. Calmeil
 10. Cholmeley
 11. Calmelet
 12. Calmels
 13. Calimlim
 14. Cholmley
 15. Ceylanli
 16. Clanwilliam
 17. Colon alvarez
 18. Chalamila
 19. Collmalivern