Příjmení Collupy

Chcete-li vědět více o příjmení Collupy, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collupy je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collupy.

Příjmení Collupy ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collupy, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collupy určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collupy

Zobrazit mapu příjmení Collupy

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collupyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collupy, abychom získali přesné informace o všech Collupy, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collupy, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collupy. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collupy naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collupy na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (152)
 2. Kanada Kanada (2)
 3. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collupy na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collupy. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collupy častějším příjmením a ve kterých zemích je Collupy neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collupy. To je způsobeno tím, že příjmení Collupy často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collupy, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collupy.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collupy prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collupy, jak můžeme zjistit.

 1. Collopy
 2. Collop
 3. Colopy
 4. Callupe
 5. Collip
 6. Colloby
 7. Chalup
 8. Chalupa
 9. Colbey
 10. Colby
 11. Coleby
 12. Colip
 13. Colipi
 14. Collova
 15. Colp
 16. Colpo
 17. Colubi
 18. Cullip
 19. Cullop
 20. Callipi
 21. Colpi
 22. Colop
 23. Callapa
 24. Colliva
 25. Callaby
 26. Colloff
 27. Calap
 28. Calby
 29. Caleppi
 30. Calfy
 31. Calip
 32. Callaba
 33. Callava
 34. Callave
 35. Callva
 36. Calopa
 37. Calp
 38. Calpe
 39. Calpo
 40. Calub