Příjmení Collopy

Chcete-li vědět více o příjmení Collopy, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collopy je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collopy.

Příjmení Collopy ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collopy, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collopy určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collopy

Zobrazit mapu příjmení Collopy

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collopyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collopy, abychom získali přesné informace o všech Collopy, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collopy, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collopy. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collopy naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collopy na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1255)
 2. Irsko Irsko (250)
 3. Austrálie Austrálie (210)
 4. Anglie Anglie (141)
 5. Brazílie Brazílie (60)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (58)
 7. Kanada Kanada (35)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 9. Bulharsko Bulharsko (2)
 10. Itálie Itálie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collopy na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collopy. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collopy častějším příjmením a ve kterých zemích je Collopy neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collopy, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collopy.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collopy prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collopy, jak můžeme zjistit.

 1. Collop
 2. Collupy
 3. Colopy
 4. Colloby
 5. Collova
 6. Cullop
 7. Colop
 8. Collip
 9. Colloff
 10. Calopa
 11. Clop
 12. Clopp
 13. Colbey
 14. Colby
 15. Coleby
 16. Colhoff
 17. Colip
 18. Colipi
 19. Colp
 20. Colpo
 21. Cullip
 22. Callipi
 23. Colpi
 24. Callupe
 25. Callapa
 26. Colliva
 27. Colobo
 28. Callaby
 29. Calap
 30. Calbo
 31. Calbow
 32. Calby
 33. Caleppi
 34. Calfo
 35. Calfy
 36. Calip
 37. Callaba
 38. Callava
 39. Callave
 40. Callva