Příjmení Collotta

Chcete-li vědět více o příjmení Collotta, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collotta je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collotta.

Příjmení Collotta ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collotta, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collotta určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collotta

Zobrazit mapu příjmení Collotta

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collottaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collotta, abychom získali přesné informace o všech Collotta, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collotta, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collotta. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collotta naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collotta na světě

 1. Itálie Itálie (150)
 2. Spojené státy Spojené státy (75)
 3. Belgie Belgie (20)
 4. Německo Německo (1)
 5. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collotta na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collotta. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collotta častějším příjmením a ve kterých zemích je Collotta neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collotta začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Collotta. To je způsobeno tím, že příjmení Collotta často podstupuje mutace.

 1. Colletta
 2. Cullotta
 3. Cilotta
 4. Coletta
 5. Collett
 6. Collette
 7. Colletti
 8. Colletto
 9. Collot
 10. Collote
 11. Colloto
 12. Colotti
 13. Colyott
 14. Culotta
 15. Calotta
 16. Callata
 17. Calleta
 18. Callot
 19. Calota
 20. Celletti
 21. Cellita
 22. Cellitti
 23. Cellot
 24. Celotto
 25. Chollett
 26. Clota
 27. Clott
 28. Clottu
 29. Coillot
 30. Colatto
 31. Colautti
 32. Coleta
 33. Colette
 34. Coletti
 35. Coletto
 36. Collada
 37. Collati
 38. Collet
 39. Colleti
 40. Colot