Příjmení Collmar

Chcete-li vědět více o příjmení Collmar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collmar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collmar.

Příjmení Collmar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collmar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collmar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collmar

Zobrazit mapu příjmení Collmar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collmarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collmar, abychom získali přesné informace o všech Collmar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collmar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collmar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collmar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collmar na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (197)
 2. Německo Německo (61)
 3. Švédsko Švédsko (17)
 4. Španělsko Španělsko (2)
 5. Francie Francie (2)
 6. Filipíny Filipíny (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collmar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collmar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collmar častějším příjmením a ve kterých zemích je Collmar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collmar začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Collmar. To je způsobeno tím, že příjmení Collmar často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collmar, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collmar.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collmar nebo některé z příjmení podobných Collmar vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collmar jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collmar s společným kořenem.

 1. Collmer
 2. Colmar
 3. Colomar
 4. Calamar
 5. Colemer
 6. Colimer
 7. Collamer
 8. Collemer
 9. Collmore
 10. Colmer
 11. Colomer
 12. Calimar
 13. Celimar
 14. Colmard
 15. Climar
 16. Calamari
 17. Calimer
 18. Callemard
 19. Calmer
 20. Calomer
 21. Celmare
 22. Celmer
 23. Clemor
 24. Climer
 25. Clymer
 26. Colamarco
 27. Colemere
 28. Colemire
 29. Colemore
 30. Collamore
 31. Collimore
 32. Collymore
 33. Colmery
 34. Colmore
 35. Colomera
 36. Colomier
 37. Coulmier
 38. Culmer
 39. Colmayer
 40. Colnor