Příjmení Collimore

Chcete-li vědět více o příjmení Collimore, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collimore je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collimore.

Příjmení Collimore ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collimore, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collimore určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collimore

Zobrazit mapu příjmení Collimore

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collimoreů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collimore, abychom získali přesné informace o všech Collimore, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collimore, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collimore. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collimore naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collimore na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (67)
 2. Kuba Kuba (46)
 3. Austrálie Austrálie (26)
 4. Anglie Anglie (11)
 5. Kanada Kanada (7)
 6. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (5)
 7. Wales Wales (3)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collimore na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collimore. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collimore častějším příjmením a ve kterých zemích je Collimore neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collimore, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collimore.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collimore prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collimore, jak můžeme zjistit.

 1. Collamore
 2. Collmore
 3. Collymore
 4. Cullimore
 5. Colemore
 6. Colmore
 7. Cullamore
 8. Colleymore
 9. Claymore
 10. Clymore
 11. Colemere
 12. Colemire
 13. Colimer
 14. Collamer
 15. Collemer
 16. Collmar
 17. Collmer
 18. Cellamare
 19. Collineri
 20. Calimer
 21. Callemard
 22. Celmare
 23. Challinor
 24. Clemor
 25. Climer
 26. Colemer
 27. Colmar
 28. Colmer
 29. Colmery
 30. Colomar
 31. Colomer
 32. Colomera
 33. Climurk
 34. Colnor
 35. Chilimaru
 36. Calimar
 37. Celimar
 38. Colmard
 39. Climar
 40. Caillamara