Příjmení Collevecchio

Chcete-li vědět více o příjmení Collevecchio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collevecchio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collevecchio.

Příjmení Collevecchio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collevecchio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collevecchio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collevecchio

Zobrazit mapu příjmení Collevecchio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collevecchioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collevecchio, abychom získali přesné informace o všech Collevecchio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collevecchio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collevecchio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collevecchio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collevecchio na světě

 1. Itálie Itálie (771)
 2. Spojené státy Spojené státy (42)
 3. Kanada Kanada (13)
 4. Venezuela Venezuela (12)
 5. Argentina Argentina (5)
 6. Austrálie Austrálie (1)
 7. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 8. Anglie Anglie (1)
 9. Kazachstán Kazachstán (1)
 10. Norsko Norsko (1)
 11. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collevecchio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collevecchio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collevecchio častějším příjmením a ve kterých zemích je Collevecchio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collevecchio začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collevecchio, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collevecchio.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collevecchio mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collevecchio, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collevecchio prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collevecchio, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collevecchio nebo některé z příjmení podobných Collevecchio vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collevecchio jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collevecchio s společným kořenem.

 1. Colavecchio
 2. Colavecchi
 3. Colevich
 4. Calvachi
 5. Calveche
 6. Collovigh
 7. Colapicchioni
 8. Colebeck
 9. Calbacho
 10. Calovich
 11. Calvacca
 12. Calvache
 13. Calviche
 14. Chlopecki
 15. Cleeves
 16. Cleves
 17. Colbeck
 18. Colvis
 19. Colbach
 20. Calbucci
 21. Calvachy
 22. Coulbeck
 23. Calabuch
 24. Caleboso
 25. Callebs
 26. Calvagni
 27. Calves
 28. Calvez
 29. Calvis
 30. Chlebek
 31. Chlebowski
 32. Cholvis
 33. Claves
 34. Claveson
 35. Clavica
 36. Clavijo
 37. Cleaves
 38. Clovis
 39. Colbaugh
 40. Colovos