Příjmení Colindres

Chcete-li vědět více o příjmení Colindres, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colindres je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colindres.

Příjmení Colindres ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colindres, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colindres určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colindres

Zobrazit mapu příjmení Colindres

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colindresů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colindres, abychom získali přesné informace o všech Colindres, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colindres, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colindres. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colindres naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colindres na světě

 1. Honduras Honduras (15966)
 2. Guatemala Guatemala (7373)
 3. Salvador Salvador (1718)
 4. Nikaragua Nikaragua (1578)
 5. Spojené státy Spojené státy (1541)
 6. Mexiko Mexiko (1457)
 7. Filipíny Filipíny (441)
 8. Španělsko Španělsko (220)
 9. Panama Panama (137)
 10. Kostarika Kostarika (94)
 11. Kanada Kanada (32)
 12. Belize Belize (21)
 13. Antigua a Barbuda Antigua a Barbuda (6)
 14. Brazílie Brazílie (6)
 15. Albánie Albánie (1)
 16. Belgie Belgie (1)
 17. Chile Chile (1)
 18. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 19. Ekvádor Ekvádor (1)
 20. Francie Francie (1)
 21. Haiti Haiti (1)
 22. Itálie Itálie (1)
 23. Japonsko Japonsko (1)
 24. Kuvajt Kuvajt (1)
 25. Portoriko Portoriko (1)
 26. San Marino San Marino (1)
 27. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colindres na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colindres. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colindres častějším příjmením a ve kterých zemích je Colindres neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colindres začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colindres. To je způsobeno tím, že příjmení Colindres často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colindres, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colindres.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colindres mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colindres, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colindres prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colindres, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colindres nebo některé z příjmení podobných Colindres vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colindres jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colindres s společným kořenem.

 1. Colondres
 2. Colandrea
 3. Calandre
 4. Calindez
 5. Colander
 6. Colandro
 7. Colinet
 8. Colender
 9. Calindro
 10. Calander
 11. Calandra
 12. Calandria
 13. Calandrin
 14. Calandro
 15. Calender
 16. Calientes
 17. Celander
 18. Celender
 19. Clande
 20. Clindon
 21. Clinite
 22. Colanda
 23. Colando
 24. Collandra
 25. Collantes
 26. Colliander
 27. Colnet
 28. Celinda
 29. Calandri
 30. Caliandro
 31. Collander
 32. Colimoides
 33. Chilindron
 34. Calendrier
 35. Colentier
 36. Calanda
 37. Calandin
 38. Calandrella
 39. Calandrelli
 40. Calandrine