Příjmení Colgate

Chcete-li vědět více o příjmení Colgate, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colgate je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colgate.

Příjmení Colgate ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colgate, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colgate určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colgate

Zobrazit mapu příjmení Colgate

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colgateů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colgate, abychom získali přesné informace o všech Colgate, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colgate, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colgate. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colgate naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colgate na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (862)
 2. Anglie Anglie (435)
 3. Austrálie Austrálie (84)
 4. Kanada Kanada (50)
 5. Nový Zéland Nový Zéland (22)
 6. Brazílie Brazílie (13)
 7. Španělsko Španělsko (9)
 8. Indie Indie (8)
 9. Kolumbie Kolumbie (6)
 10. Pákistán Pákistán (6)
 11. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (5)
 12. Německo Německo (2)
 13. Mexiko Mexiko (2)
 14. Argentina Argentina (1)
 15. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 16. Ekvádor Ekvádor (1)
 17. Francie Francie (1)
 18. Irsko Irsko (1)
 19. Japonsko Japonsko (1)
 20. Kambodža Kambodža (1)
 21. Portugalsko Portugalsko (1)
 22. Paraguay Paraguay (1)
 23. Thajsko Thajsko (1)
 24. Tunisko Tunisko (1)
 25. Turecko Turecko (1)
 26. Venezuela Venezuela (1)
 27. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colgate na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colgate. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colgate častějším příjmením a ve kterých zemích je Colgate neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colgate začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colgate. To je způsobeno tím, že příjmení Colgate často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colgate, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colgate.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colgate mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colgate, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colgate prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colgate, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colgate nebo některé z příjmení podobných Colgate vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colgate jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colgate s společným kořenem.

 1. Colegate
 2. Calajate
 3. Calcote
 4. Caliste
 5. Calixte
 6. Celeste
 7. Clegat
 8. Colkitt
 9. Colquite
 10. Colzada
 11. Calzati
 12. Celegato
 13. Colcutt
 14. Colkett
 15. Colquete
 16. Calajat
 17. Calcada
 18. Calciati
 19. Calcot
 20. Calcott
 21. Calcutt
 22. Calisti
 23. Calisto
 24. Calixto
 25. Calliste
 26. Calsada
 27. Calzada
 28. Calzado
 29. Celesta
 30. Celesten
 31. Celester
 32. Chilcote
 33. Clagett
 34. Clester
 35. Clist
 36. Closter
 37. Cluster
 38. Colastra
 39. Colchado
 40. Collister