Příjmení Colegate

Chcete-li vědět více o příjmení Colegate, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colegate je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colegate.

Příjmení Colegate ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colegate, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colegate určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colegate

Zobrazit mapu příjmení Colegate

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colegateů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colegate, abychom získali přesné informace o všech Colegate, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colegate, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colegate. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colegate naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colegate na světě

 1. Anglie Anglie (546)
 2. Spojené státy Spojené státy (187)
 3. Austrálie Austrálie (112)
 4. Wales Wales (49)
 5. Kanada Kanada (23)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (22)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (17)
 8. Švédsko Švédsko (9)
 9. Skotsko Skotsko (4)
 10. Španělsko Španělsko (2)
 11. Německo Německo (1)
 12. Irsko Irsko (1)
 13. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colegate na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colegate. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colegate častějším příjmením a ve kterých zemích je Colegate neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colegate. To je způsobeno tím, že příjmení Colegate často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colegate prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colegate, jak můžeme zjistit.

 1. Colgate
 2. Clegat
 3. Celegato
 4. Calajate
 5. Celeste
 6. Colquite
 7. Colquete
 8. Calajat
 9. Calciati
 10. Calcote
 11. Caliste
 12. Calixte
 13. Calliste
 14. Celesta
 15. Celesten
 16. Celester
 17. Clagett
 18. Cleggett
 19. Clester
 20. Colchado
 21. Colescott
 22. Colkitt
 23. Collister
 24. Colquett
 25. Colquette
 26. Colquitt
 27. Celesti
 28. Calacat
 29. Chelagat
 30. Colzada
 31. Calzati
 32. Celestre
 33. Colcutt
 34. Colicot
 35. Colkett
 36. Collcott
 37. Collcutt
 38. Collecott
 39. Colquit
 40. Colchide