Příjmení Coku

Chcete-li vědět více o příjmení Coku, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coku je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coku.

Příjmení Coku ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coku, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coku určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coku

Zobrazit mapu příjmení Coku

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cokuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coku, abychom získali přesné informace o všech Coku, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coku, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coku. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coku naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coku na světě

 1. Albánie Albánie (351)
 2. Řecko Řecko (147)
 3. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (101)
 4. Spojené státy Spojené státy (62)
 5. Švédsko Švédsko (9)
 6. Anglie Anglie (8)
 7. Itálie Itálie (8)
 8. Německo Německo (3)
 9. Norsko Norsko (2)
 10. Argentina Argentina (1)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Finsko Finsko (1)
 14. Indie Indie (1)
 15. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 16. Srbsko Srbsko (1)
 17. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coku na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coku. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coku častějším příjmením a ve kterých zemích je Coku neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coku. To je způsobeno tím, že příjmení Coku často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coku, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coku.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coku nebo některé z příjmení podobných Coku vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coku jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coku s společným kořenem.

 1. Cocu
 2. Cok
 3. Coke
 4. Coka
 5. Cosu
 6. Caka
 7. Cake
 8. Casu
 9. Ceka
 10. Choka
 11. Choke
 12. Cicu
 13. Cika
 14. Ciko
 15. Ciok
 16. Coak
 17. Coc
 18. Coca
 19. Coch
 20. Cociu
 21. Cock
 22. Cocke
 23. Cocks
 24. Coco
 25. Cocq
 26. Cocx
 27. Cocy
 28. Coes
 29. Coge
 30. Cogo
 31. Coig
 32. Cojo
 33. Cook
 34. Cooke
 35. Cooks
 36. Coq
 37. Coque
 38. Cos
 39. Cosa
 40. Cose