Příjmení Coge

Chcete-li vědět více o příjmení Coge, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coge je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coge.

Příjmení Coge ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coge, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coge určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coge

Zobrazit mapu příjmení Coge

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coge, abychom získali přesné informace o všech Coge, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coge, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coge. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coge naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coge na světě

 1. Angola Angola (1579)
 2. Francie Francie (204)
 3. Indonésie Indonésie (12)
 4. Spojené státy Spojené státy (7)
 5. Brazílie Brazílie (6)
 6. Rumunsko Rumunsko (2)
 7. Bělorusko Bělorusko (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Guatemala Guatemala (1)
 10. Itálie Itálie (1)
 11. Mexiko Mexiko (1)
 12. Filipíny Filipíny (1)
 13. Paraguay Paraguay (1)
 14. Rusko Rusko (1)
 15. Rwanda Rwanda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coge na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coge. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coge častějším příjmením a ve kterých zemích je Coge neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coge. To je způsobeno tím, že příjmení Coge často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coge, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coge.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coge nebo některé z příjmení podobných Coge vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coge jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coge s společným kořenem.

 1. Cage
 2. Cogo
 3. Coke
 4. Cose
 5. Coxe
 6. Coga
 7. Coghe
 8. Coze
 9. Cace
 10. Cagg
 11. Cagie
 12. Caje
 13. Cake
 14. Case
 15. Caze
 16. Cece
 17. Ceze
 18. Chege
 19. Choke
 20. Chose
 21. Cice
 22. Ciga
 23. Cise
 24. Cize
 25. Coak
 26. Coc
 27. Coca
 28. Cocea
 29. Coch
 30. Coche
 31. Cock
 32. Cocke
 33. Coco
 34. Cocq
 35. Cocu
 36. Cocx
 37. Cocy
 38. Coego
 39. Coes
 40. Coggs