Příjmení Cokely

Chcete-li vědět více o příjmení Cokely, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cokely je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cokely.

Příjmení Cokely ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cokely, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cokely určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cokely

Zobrazit mapu příjmení Cokely

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cokelyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cokely, abychom získali přesné informace o všech Cokely, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cokely, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cokely. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cokely naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cokely na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (419)
 2. Brazílie Brazílie (12)
 3. Anglie Anglie (11)
 4. Wales Wales (5)
 5. Kanada Kanada (4)
 6. Německo Německo (1)
 7. Jamajka Jamajka (1)
 8. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cokely na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cokely. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cokely častějším příjmením a ve kterých zemích je Cokely neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cokely začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cokely. To je způsobeno tím, že příjmení Cokely často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cokely mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cokely, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cokeley
 2. Cosely
 3. Cokley
 4. Cosel
 5. Casely
 6. Cocly
 7. Cockell
 8. Cogel
 9. Cacela
 10. Cagel
 11. Casel
 12. Casela
 13. Casele
 14. Caseli
 15. Cazel
 16. Cekala
 17. Cisell
 18. Coakley
 19. Cochell
 20. Cockle
 21. Cockley
 22. Cocle
 23. Cocola
 24. Cogle
 25. Cogley
 26. Cogolo
 27. Cogul
 28. Coogle
 29. Cooksley
 30. Cosley
 31. Cossel
 32. Cossell
 33. Cougle
 34. Couselo
 35. Coxwell
 36. Cusel
 37. Cusell
 38. Cosoli
 39. Cocielo
 40. Cosola