Příjmení Cogel

Chcete-li vědět více o příjmení Cogel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogel.

Příjmení Cogel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogel

Zobrazit mapu příjmení Cogel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogel, abychom získali přesné informace o všech Cogel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogel na světě

 1. Německo Německo (10)
 2. Polsko Polsko (6)
 3. Spojené státy Spojené státy (4)
 4. Brazílie Brazílie (1)
 5. Anglie Anglie (1)
 6. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogel častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogel neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogel začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Cagel
 2. Cogul
 3. Cosel
 4. Cagal
 5. Casel
 6. Cazel
 7. Chogyel
 8. Cogle
 9. Cogley
 10. Cogolo
 11. Cokely
 12. Cossel
 13. Cougil
 14. Cusel
 15. Cagol
 16. Cagiel
 17. Cygal
 18. Cogzell
 19. Cosely
 20. Cacal
 21. Cacela
 22. Cagali
 23. Cagle
 24. Cagley
 25. Cagli
 26. Cajal
 27. Cajol
 28. Casal
 29. Casela
 30. Casele
 31. Caseli
 32. Cashel
 33. Casil
 34. Casol
 35. Cassel
 36. Cazal
 37. Ceceil
 38. Cecil
 39. Cegla
 40. Chacel