Příjmení Coj

Chcete-li vědět více o příjmení Coj, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coj je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coj.

Příjmení Coj ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coj, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coj určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coj

Zobrazit mapu příjmení Coj

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coj, abychom získali přesné informace o všech Coj, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coj, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coj. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coj naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coj na světě

 1. Guatemala Guatemala (8524)
 2. Mexiko Mexiko (462)
 3. Vietnam Vietnam (61)
 4. Spojené státy Spojené státy (44)
 5. Francie Francie (13)
 6. Thajsko Thajsko (6)
 7. Argentina Argentina (4)
 8. Litva Litva (4)
 9. Tchaj-wan Tchaj-wan (3)
 10. Austrálie Austrálie (2)
 11. Anglie Anglie (2)
 12. Rumunsko Rumunsko (2)
 13. Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina (1)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 15. Česká republika Česká republika (1)
 16. Alžírsko Alžírsko (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Skotsko Skotsko (1)
 19. Chorvatsko Chorvatsko (1)
 20. Maďarsko Maďarsko (1)
 21. Írán Írán (1)
 22. Moldavsko Moldavsko (1)
 23. Mauretánie Mauretánie (1)
 24. Polsko Polsko (1)
 25. Venezuela Venezuela (1)
 26. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coj na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coj. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coj častějším příjmením a ve kterých zemích je Coj neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coj. To je způsobeno tím, že příjmení Coj často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coj, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coj.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coj mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coj, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coj prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coj, jak můžeme zjistit.

 1. Coc
 2. Cojo
 3. Cok
 4. Coq
 5. Cos
 6. Cox
 7. Coz
 8. Chj
 9. Choj
 10. Cojg
 11. Cej
 12. Coji
 13. Caja
 14. Caje
 15. Cajo
 16. Cas
 17. Caz
 18. Ceja
 19. Cejo
 20. Ces
 21. Chaj
 22. Chej
 23. Choc
 24. Chos
 25. Choz
 26. Cioc
 27. Ciok
 28. Coak
 29. Coca
 30. Coch
 31. Cock
 32. Coco
 33. Cocq
 34. Cocu
 35. Cocx
 36. Cocy
 37. Coejo
 38. Coes
 39. Coge
 40. Cogo