Příjmení Coessens

Chcete-li vědět více o příjmení Coessens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coessens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coessens.

Příjmení Coessens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coessens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coessens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coessens

Zobrazit mapu příjmení Coessens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coessensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coessens, abychom získali přesné informace o všech Coessens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coessens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coessens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coessens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coessens na světě

 1. Belgie Belgie (550)
 2. Francie Francie (35)
 3. Brazílie Brazílie (31)
 4. Spojené státy Spojené státy (21)
 5. Anglie Anglie (3)
 6. Thajsko Thajsko (3)
 7. Rakousko Rakousko (1)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Španělsko Španělsko (1)
 10. Lucembursko Lucembursko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coessens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coessens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coessens častějším příjmením a ve kterých zemích je Coessens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coessens začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coessens mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coessens, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coessens nebo některé z příjmení podobných Coessens vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coessens jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coessens s společným kořenem.

 1. Coussens
 2. Coesens
 3. Cassens
 4. Chassens
 5. Cosens
 6. Cossins
 7. Cousens
 8. Cossans
 9. Cossons
 10. Casens
 11. Chesnes
 12. Cosins
 13. Cosmes
 14. Cosyns
 15. Cousans
 16. Cousins
 17. Couzens
 18. Cozens
 19. Cozzens
 20. Cussans
 21. Cussins
 22. Cosans
 23. Cussons
 24. Cecenas
 25. Chasans
 26. Chasseing
 27. Chesnais
 28. Chesonis
 29. Coggins
 30. Cosenza
 31. Cosmas
 32. Cosmos
 33. Cuchens
 34. Checnes
 35. Casans
 36. Cassang
 37. Chesang
 38. Chassang
 39. Cosconas
 40. Coskunsu