Příjmení Coesens

Chcete-li vědět více o příjmení Coesens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coesens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coesens.

Příjmení Coesens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coesens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coesens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coesens

Zobrazit mapu příjmení Coesens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coesensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coesens, abychom získali přesné informace o všech Coesens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coesens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coesens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coesens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coesens na světě

 1. Belgie Belgie (117)
 2. Spojené státy Spojené státy (94)
 3. Francie Francie (19)
 4. Portugalsko Portugalsko (1)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coesens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coesens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coesens častějším příjmením a ve kterých zemích je Coesens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coesens mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coesens, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coesens nebo některé z příjmení podobných Coesens vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coesens jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coesens s společným kořenem.

 1. Cosens
 2. Cousens
 3. Coessens
 4. Casens
 5. Cassens
 6. Cosins
 7. Cossins
 8. Cosyns
 9. Cousans
 10. Cousins
 11. Coussens
 12. Couzens
 13. Cozens
 14. Cozzens
 15. Cosans
 16. Cossans
 17. Cossons
 18. Cecenas
 19. Chasans
 20. Chassens
 21. Chesnes
 22. Chesonis
 23. Coggins
 24. Cosenza
 25. Cosmas
 26. Cosmes
 27. Cosmos
 28. Cuchens
 29. Cussans
 30. Cussins
 31. Casans
 32. Chesang
 33. Cocensa
 34. Cozins
 35. Cussons
 36. Casinos
 37. Cesnik
 38. Chesnais
 39. Chesnik
 40. Chisenga