Příjmení Codruta

Chcete-li vědět více o příjmení Codruta, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codruta je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codruta.

Příjmení Codruta ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codruta, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codruta určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codruta

Zobrazit mapu příjmení Codruta

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codrutaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codruta, abychom získali přesné informace o všech Codruta, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codruta, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codruta. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codruta naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codruta na světě

 1. Anglie Anglie (3)
 2. Rumunsko Rumunsko (3)
 3. Španělsko Španělsko (2)
 4. Itálie Itálie (2)
 5. Spojené státy Spojené státy (2)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Island Island (1)
 8. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codruta na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codruta. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codruta častějším příjmením a ve kterých zemích je Codruta neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codruta začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codruta. To je způsobeno tím, že příjmení Codruta často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codruta mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codruta, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cotruta
 2. Codrut
 3. Cadret
 4. Cadrot
 5. Codert
 6. Coudret
 7. Cadaret
 8. Caderot
 9. Cadirat
 10. Cadoret
 11. Cadrette
 12. Catret
 13. Catrett
 14. Coudert
 15. Coudriet
 16. Coutard
 17. Coutart
 18. Cuadrada
 19. Cuadrat
 20. Cotrado
 21. Coteret
 22. Cadereyta
 23. Cadart
 24. Cadarette
 25. Cadorette
 26. Chautard
 27. Chetrit
 28. Cuadradas
 29. Cuadrado
 30. Cudworth
 31. Chatrath
 32. Cotardo
 33. Caudroit
 34. Chaudret
 35. Couthard
 36. Chaderton
 37. Chatard
 38. Chedworth
 39. Czettritz
 40. Catardi