Příjmení Codrut

Chcete-li vědět více o příjmení Codrut, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codrut je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codrut.

Příjmení Codrut ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codrut, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codrut určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codrut

Zobrazit mapu příjmení Codrut

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codrutů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codrut, abychom získali přesné informace o všech Codrut, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codrut, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codrut. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codrut naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codrut na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (23)
 2. Dánsko Dánsko (1)
 3. Španělsko Španělsko (1)
 4. Moldavsko Moldavsko (1)
 5. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 6. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codrut na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codrut. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codrut častějším příjmením a ve kterých zemích je Codrut neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codrut začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codrut mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codrut, která mají odlišný původ a význam..

 1. Codruta
 2. Cadret
 3. Cadrot
 4. Codert
 5. Cotruta
 6. Coudret
 7. Cadaret
 8. Caderot
 9. Cadirat
 10. Cadoret
 11. Catret
 12. Coudert
 13. Coudriet
 14. Cuadrat
 15. Coteret
 16. Cadart
 17. Cadrette
 18. Catrett
 19. Chetrit
 20. Coutart
 21. Cotrado
 22. Cotardo
 23. Caudroit
 24. Chaudret
 25. Cadarette
 26. Cadorette
 27. Coutard
 28. Cuadrada
 29. Cuadrado
 30. Cudworth
 31. Chatrath
 32. Catardi
 33. Catardo
 34. Cadereyta
 35. Cittert
 36. Chaderton
 37. Chatard
 38. Chaudordy
 39. Chautard
 40. Chedworth