Příjmení Codoñer

Chcete-li vědět více o příjmení Codoñer, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codoñer je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codoñer.

Příjmení Codoñer ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codoñer, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codoñer určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codoñer

Zobrazit mapu příjmení Codoñer

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoñerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codoñer, abychom získali přesné informace o všech Codoñer, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codoñer, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codoñer. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codoñer naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codoñer na světě

 1. Španělsko Španělsko (340)
 2. Guatemala Guatemala (3)
 3. Spojené státy Spojené státy (2)
 4. Honduras Honduras (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codoñer na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codoñer. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codoñer častějším příjmením a ve kterých zemích je Codoñer neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codoñer. To je způsobeno tím, že příjmení Codoñer často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codoñer, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codoñer.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codoñer nebo některé z příjmení podobných Codoñer vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codoñer jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codoñer s společným kořenem.

 1. Codonyer
 2. Codoner
 3. Codner
 4. Cotoner
 5. Cotner
 6. Cottner
 7. Cataner
 8. Cettner
 9. Chetner
 10. Chotiner
 11. Coetmeur
 12. Cotnoir
 13. Cudmore
 14. Cutner
 15. Cotmore
 16. Cetnar
 17. Cadamuro
 18. çetiner
 19. Chatenier
 20. Cutmore
 21. Catinari
 22. Cutamora
 23. Cattinari
 24. Catanheira
 25. Chatainier
 26. Cademartori
 27. Catemario
 28. Cetnarski
 29. Cetnarowski