Příjmení Codner

Chcete-li vědět více o příjmení Codner, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codner je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codner.

Příjmení Codner ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codner, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codner určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codner

Zobrazit mapu příjmení Codner

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codnerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codner, abychom získali přesné informace o všech Codner, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codner, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codner. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codner naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codner na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1108)
 2. Jamajka Jamajka (965)
 3. Kanada Kanada (433)
 4. Anglie Anglie (309)
 5. Austrálie Austrálie (56)
 6. Argentina Argentina (20)
 7. Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy (14)
 8. Chile Chile (8)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (6)
 10. Izrael Izrael (3)
 11. Slovensko Slovensko (2)
 12. Wales Wales (2)
 13. Jižní Korea Jižní Korea (2)
 14. Panama Panama (1)
 15. Švédsko Švédsko (1)
 16. Britské Panenské ostrovy Britské Panenské ostrovy (1)
 17. Bahamy Bahamy (1)
 18. Čína Čína (1)
 19. Kuba Kuba (1)
 20. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 21. Honduras Honduras (1)
 22. Nigérie Nigérie (1)
 23. Omán Omán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codner na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codner. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codner častějším příjmením a ve kterých zemích je Codner neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codner začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codner, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codner.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codner mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codner, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cotner
 2. Codoner
 3. Codonyer
 4. Cotoner
 5. Cottner
 6. Cutner
 7. Cataner
 8. Cetnar
 9. Cettner
 10. Chetner
 11. Chotiner
 12. Codoñer
 13. Cotnoir
 14. Coetmeur
 15. Cudmore
 16. Cotmore
 17. Catinari
 18. Cadamuro
 19. çetiner
 20. Chatenier
 21. Cutmore
 22. Cutamora
 23. Cetnarski
 24. Cattinari
 25. Catanheira
 26. Chatainier
 27. Catemario
 28. Cademartori
 29. Cetnarowski