Příjmení Codogan

Chcete-li vědět více o příjmení Codogan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codogan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codogan.

Příjmení Codogan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codogan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codogan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codogan

Zobrazit mapu příjmení Codogan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoganů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codogan, abychom získali přesné informace o všech Codogan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codogan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codogan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codogan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codogan na světě

 1. Guyana Guyana (37)
 2. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (29)
 3. Spojené státy Spojené státy (19)
 4. Anglie Anglie (15)
 5. Barbados Barbados (11)
 6. Svatý Vincent a Grenadiny Svatý Vincent a Grenadiny (9)
 7. Kanada Kanada (6)
 8. Americké Panenské ostrovy Americké Panenské ostrovy (4)
 9. Grenada Grenada (3)
 10. Brazílie Brazílie (2)
 11. Irsko Irsko (1)
 12. Jamajka Jamajka (1)
 13. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codogan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codogan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codogan častějším příjmením a ve kterých zemích je Codogan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codogan. To je způsobeno tím, že příjmení Codogan často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codogan mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codogan, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cadogan
 2. Codougan
 3. Cadigan
 4. Cadwgan
 5. Cadagan
 6. Cadougan
 7. Caddigan
 8. Codejon
 9. Cotogna
 10. Catsman
 11. Codognola
 12. Cotignon
 13. Cotugno
 14. Cadegiani
 15. Cudasam
 16. Chotkan
 17. Cadegnani
 18. Chidiosan
 19. Chudzian
 20. Chutkan
 21. Cutzan
 22. Catagno
 23. Catignani
 24. Catson
 25. Catuogno
 26. Chidson
 27. Citizen
 28. Cutchen
 29. Cutchin
 30. Cutigni
 31. Citchyan
 32. Catagna
 33. Cadicamo
 34. Codognotto
 35. Cutugno
 36. Chitson
 37. Catagnus
 38. Catching
 39. Catizone
 40. Chatigny