Příjmení Cimbora

Chcete-li vědět více o příjmení Cimbora, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cimbora je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cimbora.

Příjmení Cimbora ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cimbora, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cimbora určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cimbora

Zobrazit mapu příjmení Cimbora

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cimboraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cimbora, abychom získali přesné informace o všech Cimbora, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cimbora, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cimbora. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cimbora naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cimbora na světě

 1. Austrálie Austrálie (57)
 2. Spojené státy Spojené státy (49)
 3. Slovensko Slovensko (26)
 4. Španělsko Španělsko (23)
 5. Česká republika Česká republika (3)
 6. Německo Německo (3)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cimbora na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cimbora. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cimbora častějším příjmením a ve kterých zemích je Cimbora neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cimbora. To je způsobeno tím, že příjmení Cimbora často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cimbora mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cimbora, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cimbor
 2. Cambara
 3. Cambera
 4. Camborn
 5. Cambra
 6. Campora
 7. Coimbra
 8. Combor
 9. Ciombor
 10. Camber
 11. Cambern
 12. Cambero
 13. Cambert
 14. Camborain
 15. Camborne
 16. Cambour
 17. Cambourg
 18. Cambrai
 19. Cambras
 20. Cambray
 21. Cambre
 22. Cambria
 23. Cambry
 24. Camburg
 25. Camburn
 26. Campor
 27. Campori
 28. Campra
 29. Canfora
 30. Cemborain
 31. Chambord
 32. Chambra
 33. Chimborazo
 34. Cimbron
 35. Cimpoeru
 36. Combari
 37. Comber
 38. Combert
 39. Combourg
 40. Comfort