Příjmení Cambara

Chcete-li vědět více o příjmení Cambara, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cambara je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cambara.

Příjmení Cambara ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cambara, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cambara určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cambara

Zobrazit mapu příjmení Cambara

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cambaraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cambara, abychom získali přesné informace o všech Cambara, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cambara, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cambara. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cambara naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cambara na světě

 1. Bolívie Bolívie (987)
 2. Kuba Kuba (308)
 3. Guatemala Guatemala (136)
 4. Spojené státy Spojené státy (132)
 5. Brazílie Brazílie (116)
 6. Mexiko Mexiko (107)
 7. Španělsko Španělsko (94)
 8. Salvador Salvador (77)
 9. Chile Chile (32)
 10. Venezuela Venezuela (5)
 11. Panama Panama (3)
 12. Kanada Kanada (2)
 13. Itálie Itálie (2)
 14. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 15. Nigérie Nigérie (1)
 16. Rusko Rusko (1)
 17. Rwanda Rwanda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cambara na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cambara. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cambara častějším příjmením a ve kterých zemích je Cambara neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cambara, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cambara.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cambara prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cambara, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cambara nebo některé z příjmení podobných Cambara vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cambara jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cambara s společným kořenem.

 1. Cambera
 2. Cambra
 3. Cambar
 4. Campara
 5. Cambarau
 6. Camber
 7. Cambern
 8. Cambero
 9. Cambert
 10. Camborn
 11. Cambrai
 12. Cambras
 13. Cambray
 14. Cambre
 15. Cambria
 16. Cambry
 17. Camburg
 18. Camburn
 19. Campora
 20. Campra
 21. Chambra
 22. Cimbora
 23. Combari
 24. Combary
 25. Campari
 26. Cambran
 27. Chambard
 28. Cámbara
 29. Cambareri
 30. Cambeiro
 31. Camberos
 32. Cambiaire
 33. Cambier
 34. Camborain
 35. Camborne
 36. Cambour
 37. Cambourg
 38. Cambralla
 39. Cambres
 40. Cambrey