Příjmení Aplok

Chcete-li vědět více o příjmení Aplok, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aplok je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aplok.

Příjmení Aplok ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aplok, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aplok určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aplok

Zobrazit mapu příjmení Aplok

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aploků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aplok, abychom získali přesné informace o všech Aplok, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aplok, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aplok. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aplok naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aplok na světě

 1. Estonsko Estonsko (12)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aplok na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aplok. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aplok častějším příjmením a ve kterých zemích je Aplok neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aplok začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aplok. To je způsobeno tím, že příjmení Aplok často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aplok mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aplok, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Aplok nebo některé z příjmení podobných Aplok vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aplok jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aplok s společným kořenem.

 1. Ablog
 2. Ablak
 3. Abalos
 4. Abelos
 5. Ables
 6. Apples
 7. Avalos
 8. Avaloz
 9. Aplogan
 10. Ablack
 11. Apelski
 12. Aplaca
 13. Avlis
 14. Abelas
 15. Abeles
 16. Abels
 17. Abelson
 18. Abiles
 19. Abilez
 20. Ablaza
 21. Affleck
 22. Afflick
 23. Apolzan
 24. Appels
 25. Auflick
 26. Avalas
 27. Avalis
 28. Avilas
 29. Aviles
 30. Avilez
 31. Abeliuk
 32. Abilis
 33. Apollus
 34. Abalaki
 35. Avlokhov
 36. Abilski
 37. Abells
 38. Ableson
 39. Abeels
 40. Abellas